ЄГОР ДЕМЕНТЬЄВ НА НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОМУ ЗБОРІ В ТУРЕЧЧИНІ

Наразі у м. Аланія (Туреччина) прі підтримці управління фізичної культури та спорту Донецької  облдержадміністрації проходить навчально-тренувальний збір з велосипедного спорту серед спортсменів з УОРА. Збір проводиться з метою підготовки до чемпіонату світу (шосе).

Під час збору ЗМСУ, член національної збірної команди України Дементьєв Єгор (м. Слов’янськ) удосконалює техніку гонок олімпійських програм, працює над  розвитком фізичних якостей та функціональних можливостей систем організму, зміцнює спеціальну психологічну підготовленість на тренуваннях.

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 16.08.2022 № 2924 «Про затвердження складу спортсменів-кандидатів на участь у XVІІ літніх Паралімпійських іграх 2024 року» Єгор є єдиним кандидатом з велосипедного спорту на участь у XVІІ літніх Паралімпійських іграх 2024 року і має високі шанси здобути високу нагороду Паралімпіади. На попередніх Паралімпійських іграх 2020 року Єгор завоював 2 срібних нагороди на шосе та бронзову на треку.

 

admin