ДРЦ “ІНВАСПОРТ” ВИСЛОВЛЮЄ ВДЯЧНІСТЬ СК “РАКЕТКА”

Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «ІНВАСПОРТ» висловлює вдячність керівництву клубу з тенісу настільного «Ракетка» м. Київ, ДЮСШ №23 (Деснянського району), а саме: директору ДЮСШ №23 Коваль Тетяні Миколаївні та тренерам-викладачам з тенісу настільного Володимиру Королю та Дмитру Дробову, усім членам клубу за людяність та співчуття, порозуміння  та повагу до жінки, спортсменки збірної команди Донецької області та чемпіонки України з тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату Наталі Зубар з м. Бахмут за  надання можливості проводити на базі клубу навчально-тренувальний процес, готуватися до змагань, А найголовніше – долати наслідки тривалого стресу. Щиро дякуємо усім киянам, що стали новою родиною, яка привітно прийняла, обігріла та надала соціально-побутову та психологічну підтримку. В ігровому залі СК «Ракетка», який облаштований за всіма вимогами федерації НТУ. займається багато дітей із родин ВПО та різних регіонів нашої країни. Тренери звертають увагу не тільки на розвиток спеціальних технічних та тактичних можливостей юних гравців, а й сприяють вихованню морально-етичних якостей: людяності, поваги до іншої людини, в тому числі і до людей з інвалідністю.

Вхід до приміщення клубу облаштований пандусом!!! А це, дуже важливо, для людей на візках – мати можливість бути мобільним і соціально- активним у великому місті, де на жаль, не завжди є архітектурна доступність.

Історія Наталі мало чим відрізняється від інших історій, що відкоригувала війна. Вона – жінка з інвалідністю І групи, на візку із родиною (7 людей та 2 коти), як і багато мешканців м. Бахмут на Донеччині були евакуйовані із зони бойових дій. І як те насіння, яке війна розкидала по всій Україні, з часом, дасть «багатий врожай», Але молодому паростку, як і  людині необхідно: тепло, турбота, можливість жити, любити працювати і бути корисною для своєї родини та країни. І тільки згуртувано та підтримуючи і допомагаючи один одного ми зможемо перемогти!

Разом ми сила!

Отже, дякуємо нашим воїнам-захисникам ЗСУ. Живемо з любов’ю в серці і з вірою в нашу Перемогу.

 

admin