ЄГОР ДЕМЕНТЬЄВ – ЧЕМПІОН, ДАНИЛО ЧУФАРОВ – СРІБНИЙ ТА БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР, А ТАКОЖ БРОЗА ВІД КОМАНДА ЗІ ЗМІШАНОЇ ЕСТАФЕТИ – ПІДСУМКИ 8 ТА 9 ДНЯ ПАРАЛІМПІАДИ

5 вересня, у восьмий змагальний день Паралімпійських ігор, чотири пара плавця Донеччини здобули бронзові медалі.

Чуфаров Данило – Заслужений майстер спорту України з плавання серед осіб з вадами зору, (Маріупольська ТГ) виборов бронзову медаль на дистанції 100 м брасом з результатом 1:12.72.

Також, у складі збірної команди України, в змаганнях змішаної естафети 4х50 м комплексним плаванням у класі спортсменів з сумою 20 очок, три пара плавця посіли третє місце.

Семененко Ярослав – Заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з УОРА (Маріупольська ТГ)

Комаров Олександр – Заслужений майстер спорту України з плавання серед осіб з УОРА (Маріупольська ТГ)

Коржова Вероніка – майстер спорту України міжнародного класу з плавання серед осіб з УОРА  (Соледарська ТГ), вперше приймає участь у Паралімпійських іграх.

У кваліфікації спортсмени подолали дистанцію з часом 2:43,22, а у фіналі встановили рекорд Європи – 2:31.53.

6 вересня, у дев’ятий день Паралімпійськиї ігор-2024 в Парижі, спортсмени продемонстрували високий рівень підготовленості.

Дементьєв Єгор – Заслужений майстер спорту з велосипедного спорту серед спортсменів з УОРА (Слов’янська ТГ),  незважаючи на невдачу у попередньому виді – індивідуальна гонка з роздільним часом (шосе), виборов паралімпійське «золото» в класі С5 у груповій гонці (шосе) на дистанції 99,4 км з результатом 2:18.59.

Чуфаров Данило здобув срібну медаль на дистанції 100 м батерфляем з результатом 1:02.86.

Підготували спортсменів Заслужений тренер України з велосипедного спорту, перший тренер Дементьєва Єгора – Віктор Дементьєв, Заслужені тренери України з плавання Василь Лисенко, Світлана та Андрій Казначеєви, тренер Ярина Матло.

За підсумками дев’яти змагальних днів спортсменами Донецької області завойовано 17 медалей: 4 золоті, 8 срібних та 5 бронзових, також встановлено 2 рекорди Паралімпійських ігор, 1 рекорд світу та 2 рекорди Європи.