Нові перемоги легкоатлетів Донеччини на чемпіонаті Європи

23 липня, у другий день чемпіонату Європи з легкої атлетики серед осіб з вадами слуху, який проходить у Німеччині, маріупольські спортсмени додали до скарбнички збірної України ще дві медалі.

Наймолодший спортсмен української збірної, дебютант міжнародних змагань Данило Самороков виборов золоту нагороду, з першої ж спроби встановивши рекорд європи з метання молота – 61.84 м!

Римма Філімошкіна вкотре підтвердила статус однієї з найсильніших спортсменок з метання молота – з результатом 61.08 м вона стала срібним призером, поступившись іншій українці – Юлії Кисильовій (61.45 м).

Ірина Раєвська зупинилася в одному кроці від п’єдесталу метнувши молот на 49.20 м. А Наталія Урсуленко, яка у перший день чемпіонату відмітилася сріблом у метанні диску, у метанні молота стала шостою з показником 25.24 м.