У Слов’янську підняли паралімпійський прапор

24 серпня у м. Слов’янськ відбулася церемонія «Свято паралімпійського прапора» з нагоди відкриття XVI літніх Паралімпійськіх ігор у м. Токіо (Японія).

Серед почесних гостей участь у заході взяли:

  • Костянтин Шевченко – начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»;
  • Юрій Оніщенко – директор комунального закладу «Донецька обласна дитячо-юнацька школа для осіб з інвалідністю»;
  • Олександр Міщенко – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради;
  • Олександр Мащенко – заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з порушенням зору, чемпіон ХI Паралімпійських ігор (Сідней, 2000 р.), дворазовий переможець та бронзовий призер ХII Паралімпійських ігор (Афіни, 2004 р.), переможець та срібний призер ХIII Паралімпійських ігор (Пекін, 2008 р.), дворазовий бронзовий призер XIV Паралімпійських ігор (Лондон, 2012 р.), бронзовий призер XV Паралімпійських ігор (Ріо-де-Жанейро, 2016 р.), неодноразовий рекордсмен світу, голова Донецького обласного осередку спортивної федерації незрячих України.
  • Юлія Паламарчук (Волкова) – заслужений майстер спорту України з плавання серед спортсменів з порушенням зору, триразовий бронзовий призер ХII Паралімпійських ігор (Афіни, 2004 р.), бронзовий призер ХIII Паралімпійських ігор (Пекін, 2008 р.).

У своєму листі до учасників заходу звернувся президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич:

«Шановні друзі, шановні колеги! Дякую вам за те, що ви разом з нашою національною командою усвідомили значимість цієї Паралімпіади як однієї із найвищих спортивних подій людства, а ще за те, що паралімпійським прапором ви приєднались до світової спільноти, яка через XVI Паралімпійські ігри «включила», вмотивувала весь світ на підтримку 1 мільярду 200 мільйонів людей з інвалідністю як 15% населення всього світу!

Ви разом з національною командою будете боротись за значимий український результат у світовому спорті, і всі ми разом звернемо увагу українського суспільства на забезпечення прав людей з інвалідністю!

Хай майорить разом з Державним прапором – прапор національного паралімпійського руху, який є символічною ознакою найгуманнішого світового спортивного руху на українській землі!».

ProHit