Станіславу Саморокову, Анастасії Сапель та Юрію Ревенку призначені стипендії Президента України

Президент Володимир Зеленський 5 листопада підписав Указ № 566/2021 «Про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів».

Метою документа є відзначення дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях у 2020-2021 роках, та їхніх тренерів, розв’язання питань їхнього соціального захисту, підтримка та покращення матеріального становища. Це сприятиме розвитку паралімпійського та дефлімпійського руху, а також популяризації спорту серед людей з інвалідністю в Україні.

Від Донецької області до списку стипендіатів потрапили Станіслав Самороков (Маріуполь) – чемпіон України з легкої атлетики, Анастасія Сапель (Слов’янськ) – чемпіонка України з плавання та Юрій Ревенко (Маріуполь) – тренер Станіслава Саморокова.

Загалом, Указом призначено 89 стипендій дітям-спортсменам (у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку) та 43 стипендії тренерам, які безпосередньо забезпечували їхню підготовку (у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб).

ProHit