Марина Погорелова та Євген Нехаєв – чемпіони світу з дзюдо

З 27 по 30 жовтня у французькому місті Версаль відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. За медалі змагалися 164 атлети (105 чоловіків та 59 жінок) з 26 країн світу.

Донецьку область у складі збірної України на чемпіонаті представили 3 маріупольські спортсмени: заслужений майстер спорту України Марина Погорелова, майстри спорту України Євген Нехаєв та Владислав Рощенков.

Марина Погорелова виступила в індивідуальному заліку у ваговій категорії до 78 кг та виборола бронзову медаль. У командному заліку серед жінок українкам не було рівних і Марина стала чемпіонкою світу. Владислав Рощенков та Євген Нехаєв у особистій першості посіли сьомі місця у вагових категоріях до 60 кг та до 81 кг відповідно. Українська чоловіча команда у складі з Євгеном Нехаєвим виявилася найсильнішою у світі, та виборола золоті медалі чемпіонату.