LOMIANKI 2022 PARA DANCE SPORT POLISH OPEN

17-19 червня у м. Ломянки (Польща) відбувся міжнародний рейтинговий турнір зі спортивних танців на візках LOMIANKI 2022 PARA DANCE SPORT POLISH OPEN.

У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 13 країн світу. Збірну команду України на цьому заході представляли 4 спортсмени зі Слов’янська.

Результати наших спортсменів:

У перший день змагань Володимир Керничний та Сніжана Кернична  у індивідуальних видах програм Single Man та Single Woman посіли друге та четверте місця відповідно.

У другий день змагань у категорії Woman FreeStyle Сніжана Кернична посіла друге місце, у  категорії Comby FreeStyle Сніжана Кернична та Ігор Боженко стали срібними призерами. Володимир та Сніжана Керничні стали чемпіонами у виді Duo Latina, Duo Standart та Duo Freestyle.

Підготувала спортсменів до змагань Олена Харченко.