ДЕФЛІМПІЙЦІ ДОНЕЧЧИНИ: “БОРИСЬ, ПЕРЕМАГАЙ – МИР ДЛЯ УКРАЇНИ ЗДОБУВАЙ!”

До онлайн-естафети Олімпійського дня 2022 року, що проходить в нашій державі під гаслом «Борись, перемагай – мир для України здобувай!», приєднуються члени національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням слуху: Римма Філімошкіна, Наталія Урсуленко, Євген Полухін.

Спортсмени зазначають, що рідне місто Маріуполь – це Україна!  Наразі через російську окупацію та фактичне знищення «міста Марії» вимушені продовжувати тренування за кордоном під керівництвом заслужених тренерів України Наталії Василенко та Юрія Ревенко.

Відзначимо:

  • ЗМСУ Римма Філімошкіна багаторазовий чемпіон України, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу, Дефлімпійських ігор.
  • ЗМСУ Наталія Урсуленко багаторазовий чемпіон України, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу, Дефлімпійських ігор
  • МСУМК Євген Полухін багаторазовий чемпіон та призер України, призер чемпіонату світу, учасник Дефлімпійських ігор.

Нагадаємо,  що 01-15.05.2022 в м. Кашіас-ду-Сул (Бразилія) відбулися XХІV Дефлімпійські ігри 2021 року,  на яких Римма Філімошкіна та Наталія Урсуленко вперше у спортивній кар’єрі піднялись на вищу ступінь п’єдесталу.

#MoveForPeace #OlympicDay #Togetherforabetterworld #StrongerTogether #SupportWithUkraine #ОлімпійськийДень2022 #РазомдоПеремоги #MoveOn #StayHealthy #StayActive

admin