АНТОН КРЮКОВ – ДВОРАЗОВИЙ ЧЕМПІОН СВІТУ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

З 22 по 30 серпня в м. Дубай (ОАЕ) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу  серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь 499 атлетів з 81 країни світу. Від команди України виступало 14 спортсменів, серед яких 3 представники Донеччини.

За підсумками змагань скарбничка Донеччини поповнилася  2 золотими, 1 срібною та 1 бронзовою медалями.

МСУМК Крюков Антон (вагова категорія до 107 кг, м. Маріуполь) посів 3 місце серед чоловіків з рекордом Європи – 244 кг, виборов 2  золоті медалі у тотал та мікст, а також здобув срібну медаль у командному заліку серед чоловіків.

МСУМК Бобровська Тетяна (вагова категорія до 61 кг, м. Краматорськ) зайняла 12 місце (бест) та 10 місце  (тотал).

МСУ Дячук Злата (вагова категорія до 79 кг, м. Слов’янськ) – 12 місце (тотал)  та 14 місце (бест).

Підготували спортсменів ЗТУ Ігор Котляров та тренер Іван Головенко.