ДЗЮДОЇСТИ ДОНЕЧЧИНИ ЗДОБУЛИ 4 МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

З 10 по 15 квітня в місті Туркестан (Казахстан) відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху, в якому взяли участь 15 країн.

Українська дефлімпійська команда у складі 32 особи, маючи в активі 17 нагород (6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових), посіла в загальному заліку змагань перше місце. До складу збірної команди України увійшли 3 представники Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Заслужений майстер спорту України Марина Погорелова виборола дві золоті медалі: в особистій першості у ваговій категорії до 70 кг та в командних змаганнях серед жінок.

Майстер спорту України Андрій Погорелов став двічі срібним призером: у категорії понад 100 кг та в командному чоловічому турнірі.

Майстер спорту України Євген Нехаєв у категорії до 100 кг посів 5 місце.

Тренуються спортсмени Донеччини під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Земечева та представляють м. Маріуполь.