календарний план 2021

№ з/п Назва заходу Орієнтовні терміни Кільк. днів Місце проведення заходу Результ.
1 2 3 4 5 6
ХVI ЛІТНІ ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ
1 Види спорту осіб з порушеннями зору, РФР та УОРА 24.08-05.09.2021 13 Японія
ХХIV ЛІТНІ ДЕФЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ
1 Види спорту осіб з порушеннями слуху 05-21.12.2021 17 Бразилія
КОМПЛЕКСНІ ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ
1 Комплексні обласні змагання серед спортсменів з УОРА (дартс, гонки на візках) травень 3 Слов’янськ
2 Олімпійський день бігу червень 1 за призначенням
3 Олімпійський тиждень вересень 1 за призначенням
Всього заходів: 3
СЕРЕД ОСІБ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ
1 Чемпіонат України з легкої атлетики (зі стрибків, бар’єрного та спринтерського бігу) у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 3 Суми
2 Чемпіонат України з легкої атлетики (з бігу на середні дистанції, штовхання ядра) у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 3 Суми
3 Чемпіонат України з шашок-100 класична та блискавична гра (чоловіки, жінки) (ІІІ ранг) березень 9 Одеса
4 Чемпіонат України U-19 з баскетболу серед жінок (ІV ранг) березень 5 Харків
5 Чемпіонат області з настільного тенісу березень 2 Бахмут
6 Чемпіонат України з тхеквондо (ІІІ ранг) квітень 2 Дніпро
7 Кубок України з карате (ІІІ ранг) квітень 2 Україна
8 Особистий чемпіонат України з шахів (чоловіки, жінки) (бліц) (ІІІ ранг) квітень 2 Тернопіль
9 Чемпіонат України з баскетболу (жінки) (ІІІ ранг) квітень 4 Україна
10 Командний чемпіонат України з шахів (класичні шахи) (ІІІ ранг) квітень 7 Тернопіль
11 Особистий чемпіонат України з шахів (юнаки, дівчата) (класичні шахи) (IV ранг) квітень 7 Одеса
12 Чемпіонат області з футзалу квітень 2 Миколаївка
13 Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Д. Максимова (ІІІ ранг) травень 2 Київ
14 Чемпіонат України з баскетболу (чоловіки) (ІІІ ранг) травень 7 Україна
15 Чемпіонат Європи з баскетболу (чоловіки) (ІІ ранг) травень 9 Італія
16 Чемпіонат України з дзюдо (ІІІ ранг) травень 2 Київ
17 Особистий чемпіонат Європи з шахів (чоловіки, жінки, юнаки, дівчата) (ІІ ранг) червень 7 Нідерланди
18 Чемпіонат України з легкої атлетики (ІІІ ранг) липень 3 Харківська
19 Особистий чемпіонат України з шахів (чоловіки, жінки) (класичні шахи) (ІІІ ранг) вересень 10 Суми
20 Чемпіонат області з волейболу присвячений Дню фізичної культури та спорту вересень 2 Бахмут
21 Чемпіонат України з карате (ІІІ ранг) жовтень Україна
22 Чемпіонат області з баскетболу 3х3, присвячений Дню захисника України жовтень 3 Бахмут
23 Кубок України з тхеквондо (ІІІ ранг) листопад 2 Київ
24 Чемпіонат області з боулінгу жовтень-листопад 3 Слов’янськ
25 Кубок області з футзалу, з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю грудень 2 Соледар
Всього заходів: 25
СЕРЕД ОСІБ З ПОРУШЕННЯМИ ЗОРУ
1 Чемпіонат області з шахів (зір, слух, УОРА) січень, лютий 6 Бахмут Web
2 Чемпіонат України з легкоатлетичних метань у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 4 Бахмут
3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 4 Сумська
4 Чемпіонат області з шашок-100 лютий 6 Бахмут
5 Чемпіонат України з футзалу (ІІІ ранг) березень 6 Сумська
6 Чемпіонат України з голболу (чоловіки) (ІІІ ранг) березень 7 Полтавська
7 Кубок України з пауерліфтингу (ІІІ ранг) березень 2 Рівенська
8 Кубок України з пауерліфтингу з жиму лежачи (ІІІ ранг) березень 2 Рівенська
9 Чемпіонат області з легкої атлетики (слух, зір, УОРА) квітень 2 Бахмут
10 Чемпіонат України з шахів (жінки, молодь) (ІІІ ранг) квітень 13 Волинська
11 Чемпіонат України з шахів (чоловіки) (ІІІ ранг) квітень 13 Волинська
12 Кубок України з плавання (порушення зору та РФР) (ІІІ ранг) квітень 4 Дніпропетровська
13 Чемпіонат України з легкої атлетики (ІІІ ранг) червень 4 Бахмут
14 Чемпіонат України з шашок-100 з класичної гри та RAPID (ІІІ ранг) червень 10 Волинська
15 Чемпіонат Європи з пауерліфтингу (ІІ ранг) червень 5 Туреччина
16 Турнір з голболу, присвячений Дню Державного Прапора України (зір) серпень 3 Бахмут
17 Чемпіонат України з пауерліфтингу (ІІІ ранг) вересень 4 Рівенська
18 Чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи (ІІІ ранг) вересень 4 Рівенська
19 Командний чемпіонат України з шахів (ІІІ ранг) жовтень 8 Рівенська
20 Чемпіонат області з плавання (зір, слух, УОРА) жовтень, листопад 1 Слов’янськ
21 Кубок України з голболу (чоловіки) (ІІІ ранг) листопад 7 Полтавська
22 Чемпіонат світу з пауерліфтингу (ІІ ранг) IV квартал 8 Єгипет
23 Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні, пам’яті чемпіонів та призерів Паралімпійських Ігор (зір, слух, УОРА) листопад 1 Бахмут
24 Чемпіонат України з плавання (порушення зору та РФР) (ІІІ ранг) листопад 4 Дніпропетровська
Всього заходів: 24
СЕРЕД ОСІБ З УРАЖЕННЯМИ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ
1 Чемпіонат України зі стрільби із лука у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 3 Львів “Захід.реабіл-спорт.центр”
2 Чемпіонат України зі спортивних танців на візках (ІІІ ранг) лютий 3 Київ
3 Чемпіонат України з легкоатлетичних метань у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 4 Бахмут
4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні (ІІІ ранг) лютий 4 Сумська
5 Чемпіонат Європи з легкої атлетики (УОРА, порушення зору та РФР) (ІІ ранг) березень 10  За призначенням
6 Чемпіонат України з шашок-64 з класичної гри та RAPID (ІІІ ранг) березень 10 Волинська
7 Кубок України з фехтування на візках (ІІІ ранг) березень 5 Київ ДП ОНСЦ “Конча-Заспа”
8 Чемпіонат світу з велосипедного спорту (трек) (ІІ ранг) березень 6 Бразилія
9 Чемпіонат України з тенісу настільного (УОРА, ВРФР) (ІІІ ранг) квітень 4 Чернігівська
10 Чемпіонат Європи з веслування академічного (УОРА, порушення зору) (ІІ ранг) квітень 8 Польща
11 Кубок України з плавання (ІІІ ранг) квітень 4 Дніпропетровська
12 Чемпіонат України з бочча (ІІІ ранг) квітень 7 Одеська
13 Чемпіонат Європи з волейболу сидячи (ІІ ранг) травень 8 Туреччина
14 Чемпіонат України з пауерліфтингу (ІІІ ранг) травень 3 Дніпропетровська
15 Чемпіонат України з шахів (ІІІ ранг) травень 10 Україна
16 Чемпіонат світу з шахів (ІІ ранг) червень 11 за призначенням
17 Кубок світу з велосипедного спорту (шосе) (ІІ ранг) II квартал 6 За призначенням
18 Чемпіонат Європи з плавання (УОРА, зір, ВРФР) (ІІ ранг) травень 13 Португалія
19 Чемпіонат України зі стрільби із лука (ІІІ ранг) травень 3 Львів
20 Кубок світу з веслування академічного (УОРА, порушення зору) (ІІ ранг) II квартал 7 Італія
21 Чемпіонат України з легкої атлетики (ІІІ ранг) червень Бахмут
22 Чемпіонат світу з велосипедного спорту (шосе) (ІІ ранг) II квартал 10 Португалія
23 Чемпіонат України з шашок-100 з класичної гри та RAPID (ІІІ ранг) липень 6 Волинська
24 Чемпіонат області з настільного тенісу, присвячений Дню фізичної культури і спорту вересень 2 Бахмут
25 Чемпіонат області з шашок-64 (зір, УОРА, слух) жовтень 6 Бахмут
26 Чемпіонат світу з веслування академічного (УОРА, порушення зору) (ІІ ранг) IV квартал 6 Китай
27 Чемпіонат України з фехтування на візках (ІІІ ранг) листопад 8 Київ ДП ОНСЦ “Конча-Заспа”
28 Кубок України з пауерліфтингу (ІІІ ранг) листопад 3 Дніпропетровська
29 Чемпіонат України з карате (ІІІ ранг) листопад 6 Львівська
30 Чемпіонат України з плавання (ІІІ ранг) грудень 5 Дніпропетровська
31 Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках (ІІ ранг) ІV квартал 8 за пpизначенням
32 Чемпіонат області з пауерліфтингу (зір, УОРА) грудень 1 Бахмут
Всього заходів: 32