Скарбничка Донецької області поповнилася 14 медалями чемпіонату України з танців на візках

З 27 по 28 лютого в Києві відбувся чемпіонат України зі спортивних танців на візках. У складі збірної команди області Донеччину представляли 7 спортсменів зі Слов’янська: Заслужений майстер спорту України Сніжана Кернична, Заслужений майстер спорту України Володимир Керничний, Майстер спорту України Ігор Боженко, а також Альона Мороз, Анастасія Букарєва, Анастасія Линник та Микола Рубан.

Наші спортсмени виступили в 7 видах програми:

• у програмі Combi Freestyle Сніжана Кернична з Ігорем Боженко стали чемпіонами, Володимир Керничний в парі з Анастасією Букарєвою посіли друге місце, а Микола Рубан з Анастасією Линник вибороли третє місце;
  • у програмі Duo Latina class 1 Сніжана та Володимир Керничні стали переможцями;
  • у програмі Duo Standart class 1 Сніжана та Володимир Керничні – 2 місце;
  • у програмі Duo Freestyle class 1 Сніжана та Володимир Керничні – 2 місце.

В одиночних номерах Solo Freestyle Women class 1 Сніжана Кернична стала срібною призеркою, а у Solo Single – бронзовою. Микола Рубан у програмі Solo Single посів 4 місце.

Підготувала команду тренер учбово-спортивного відділу ДРЦ “Інваспорт” Олена Харченко (м. Слов’янськ).