Друге срібло Паралімпійських ігор 2020 у виконанні Єгора Дементьєва

У дев’ятий день Паралімпіади у Токіо відбувся фінальний заїзд на дистанції 92.4 км з велосипедного спорту.

Українську збірну у класі С5 цього виду програми представив заслужений майстер спорту України зі Слов’янська Єгор Дементьєв. З перших же метрів заїзду сформувалася п’ятірка лідерів, яка пройшла майже всю дистанцію з однаковим часом. Всі крапки над “і” визначили останні два етапи. У відрив пішли Єгор Дементьєв, француз Кевін ле Кунфф та нідерландець Даніель Абрахам Гербу.

На заключному колі більше всього сил залишилося саме у француза – він показав час 2:14:49. З відставанням у 22 секунди та часом 2:15:11 другим фінішував наш земляк, а бронзу виборов представник Нідерландів.

Отже Єгор закінчив свої виступи на Паралімпійських іграх 2020 та має у своєму активі три медалі: 2 срібла у шосейному велоспорті та 1 бронзу на треку.