В ПОРТУГАЛІЇ РОЗПОЧАВСЯ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ПАРАЛІМПІЙСЬКОГО ПЛАВАННЯ

12 червня у м. Фуншал (Португалія) стартував чемпіонат світу з паралімпійського плавання. Загалом у змаганнях  взяли участь 509 спортсменів з 60 країн світу. Команду України представляє 22 спортсмени з інвалідністю, з них 4 спортсмена Донеччини.

Першим на старт вийшов МСУ Ігор Німченко  (м. Слов’янськ). На дистанції 100м брас у класі SB9 з часом 1.40.39 Ігор посів 11 місце. Зазначимо, що це дебют спортсмена на міжнародних змаганнях.

Також в цей день за звання чемпіона світу на дистанції 200м комплексним плаванням у класі SM7 боровся МСУМК Андрій Трусов (м. Слов’янськ). З часом 2.32.56 здобув бронзу, поступившись спортсмену з Аргентини (2.32.10) та спортсмену з Колумбії (2.31.45)

Підготував спортсменів ЗТУ Андрій Казначеєв.

Трансляція змагань наживо: https://www.paralympic.org/madeira-2022, а також на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine та на першому інклюзивному телеканалі Equalympic.