НАТАЛЯ ЗУБАР ТА АРТУР РАДКОВСЬКИЙ ЗДОБУЛИ МЕДАЛІ НА ВІДКРИТОМУ ТУРНІРІ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО

21.05.2023 в м. Київ на базі спортклубу “Оріон” за ініціативою Київської міської федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату при підтримці Всеукаїнської громадської організації осіб з інвалідністю ІРСТ та спонсорів відбувся Відкритий благодійний турнір з настільного тенісу для осіб з інвалідністю, в якому взяли участь два тенісисти з Донецької області (м. Бахмут) – Наталя Зубар та Артур Радковський.

Змагання проводилися в трьох групах – професіонали, аматори та на візках. 9 учасників (6 чоловіків та 3 жінки) змагалися між собою за коловою системою. Наші тенісисти гідно представили Донеччину. Артур Радковський став переможцем, а Наталя Зубар посіла друге місце.