НА ТУРНІРІ В ІТАЛІЇ ПАРА ПЛАВЦІ ДОНЕЧЧИНИ ПІДТВЕРДИЛИ ОСОБИСТІ СПОРТИВНІ КЛАСИ

З 10 по 18 березня у італійському місті Ліньяно – Сабб’ядоро відбувся міжнародний турнір з пара плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку, в якому взяли участь представники 52 країн.

Донеччину на змаганнях представили 3 спортсмени: ЗМСУ Семененко Ярослав (м. Маріуполь), ЗМСУ Піддубна Марина (м. Слов’янськ),  МСУ  Чернов Максим (м. Слов’янськ).

За результатами турніру спортсмени підтвердили особисті спортивні класи, показали високий рівень підготовки та посіли наступні місця:

Семененко Ярослав (S5)  – дворазовий срібний призер (50м батерфляй, 50 м на спині), Чернов Максим (S11) посів друге місце  (400 м вільним стилем), Піддубна марина (S11)  – дворазова чемпіонка (50 м вільний стиль, 100 м на спині) та срібна призерка (100 м вільний стиль).

Підготували спортсменів Заслужені тренери України Казначеєви Андрій Вікторович та Світлана Михайлівна, тренер-викладач з плавання Казначеєв Данило Андрійович.