Календарний план 2019

Назва заходу Термін Трив. днів Місце проведення Результати

І. ВИДИ СПОРТУ ОСІБ З ВАДАМИ СЛУХУ

1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні березень 3 Київ Web
2 Чемпіонат України з шашок-100 березень 10 Волинська Web
3 Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщені березень 7 Естонія Web
4 Кубок України з карате квітень 2 Дніпропетровська
5 Чемпіонат області з футзалу квітень 2 Миколаївка Web
6 Всеукраїнський турнір з дзюдо травень 2 Київ Web
7 Чемпіонат України з баскетболу U21 (чоловіки) ІІ півр. 7 Дніпропетровська
8 Чемпіонат Європи з легкої атлетики ІІ півр. 10 Німеччина
9 Молодіжний чемпіонат Європи з баскетболу (чоловіки) ІІ півр. 9 за призначенням
10 Чемпіонат України з легкої атлетики липень 2 Харківська
11 Чемпіонат області з пляжного волейболу липень 2 Маріуполь
12 Чемпіонат світу з баскетболу (чоловіки) липень 12 за призначенням
13 Особистий чемпіонат Європи з шахів (чоловіки, жінки, юнаки, дівчата) липень 10 Львівська
14 Командний чемпіонат України з шахів вересень 6 Черновецька
15 Чемпіонат області з волейболу присвячений Дню фізичної культури та спорту вересень 2 Бахмут
16 Чемпіонат області з баскетболу, присвячений Дню захисника України жовтень 2 Бахмут
17 Чемпіонат України з баскетболу (чоловіки) жовтень 6 Маріуполь
18 Чемпіонат Європи з дзюдо жовтень 7 Бельгія
19 Чемпіонат України з карате листопад 2 Дніпропетровська
20 Чемпіонат України з дзюдо листопад 3 за призначенням
21 Кубок Європи з баскетболу (чоловіки) листопад 8 за призначенням

ІІ. ВИДИ СПОРТУ ОСІБ З ВАДАМИ ЗОРУ, РОЗУМОВОГО ТА ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ

1 Міжнародний турнір з дзюдо I кв. 7 Німеччина
2 Чемпіонат України з голболу (чоловіки) I кв. 7 Полтавська Web
3 Чемпіонат України у приміщенні з легкої атлетики (УОРА, вади зору та РФР) I кв. 3 Сумська Web
4 Відкритий турнір з плавання на призи ЗМСУ Віктора Смирнова лютий 3 Миколаївка Web
5 Чемпіонат області з шашок-100, з нагоди Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку (зір, УОРА) лютий 6 Бахмут Web
6 Чемпіонат України з дзюдо I кв. 2 Рівненська
7 Чемпіонат області з шахів (зір, слух, УОРА) березень 6 Бахмут Web
8 Чемпіонат України з пауерліфтингу I кв. 3 Рівне Web
9 Чемпіонат України з футзалу I кв. 2 Суми Web
10 Чемпіонат України з шашок-100 (жінки) I кв. 10 Волинська Web
11 Чемпіонат України з шашок-100 (чоловіки) I кв. 10 Волинська Web
12 Чемпіонат області з легкої атлетики (слух, зір, УОРА) квітень 1 Бахмут Web
13 Чемпіонат України з легкої атлетики (зір, ВРФР, УОРА) II кв. 2 Кропивницький
14 Чемпіонат світу з шахів II кв. 11 Італія
15 Кубок України з плавання (зір, ВРФР, УОРА) II кв. 2 Дніпро Web
16 Чемпіонат світу з шашок-100 (УОРА, вади зору, слуху) II кв. 11 Італія
17 Міжнародний турнір з шахів II квартал 9 Словенія
18 Чемпіонат України з шахів (чоловіки) III кв. 10 Івано-Франківськ
19 Чемпіонат України з шахів (жінки) III кв. 10 Івано-Франківськ
20 Кубок України з легкої атлетики (зір, ВРФР, УОРА) III кв. 2 Кропивницький
21 Всесвітні Ігри сліпих III кв. 11 США
22 Чемпіонат світу з шашок-100 (УОРА, вади зору, слуху) III кв. 13 Польща
23 Кубок України з футзалу III кв. 5 Сумська
24 Турнір з голболу, присвячений Дню Державного Прапора України (зір) серпень 3 Бахмут
25 Командний чемпіонат Європи з шахів IV кв. 11 Румунія
26 Чемпіонат області з плавання (зір, слух, УОРА) жовтень листопад 1 Слов’янськ
27 Кубок України з голболу (чоловіки) I кв. 7 Полтавська
28 Чемпіонат світу з шахів (чоловіки) IV кв. 10 Греція
29 Кубок України з пауерліфтингу IV кв. 3 Рівне
30 Чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні, пам’яті чемпіонів та призерів Паралімпійських ігор (зір, слух, УОРА) листопад 1 Бахмут
31 Чемпіонат світу з пауерліфтингу IV кв. 11 Корея
32 Кубок України з дзюдо IV кв. 2 Рівненська
33 Чемпіонат України з плавання (УОРА, вади зору та РФР) IV кв. 5 Дніпропетровська

ІІІ. ВИДИ СПОРТУ ОСІБ З УРАЖЕННЯМ ОПОРНО-РУХВОГО АПАРАТУ

1 Міжнародний турнір з волейболу сидячи січень 5 Фінляндія
2 Кубок світу з пауерліфтингу лютий 12 ОАЄ
3 Чемпіонат України зі стрільби із лука у приміщенні лютий 4 Львівська
4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні лютий 3 Сумська Web, Web
5 Чемпіонат України з кульової стрільби березень 6 Одеса Web
6 Кубок світу з волейболу сидячи I півр. 7 за призначенням
7 Чемпіонат світу з велоспорту (трек) березень 4 Нідерланди Web
8 Чемпіонат України з пауерліфтингу березень 4 Дніпро
9 Чемпіонат України з шашок-100 березень 10 Волинська Web
10 Міжнародний турнір з бадмінтону квітень 5 ОАЄ Web
11 Чемпіонат України з шахів I півр. 9 Львівська Web
12 Чемпіонат України зі спортивних танців на візках квітень 2 Київ
13 Кубок України з фехтування на візках квітень 6 Київ Web
14 Кубок світу з пауерліфтингу квітень 12 Угорщина
15 Чемпіонат України з настільного тенісу (УОРА, ВРФР) квітень 6 Чернігівська Web
16 Кубок України з настільного тенісу (УОРА, ВРФР) I півр. 3 Чернігівська Web
17 Міжнародний турнір зі спортивних танців на візках квітень 3 Нідерланди Web
18 Кубок світу з велосипедного спорту травень 16 Бельгія Web
19 Кубок України з плавання травень 4 Дніпро Web
20 Чемпіонат Європи з шашок-100 (УОРА, вади зору, слуху) травень 7 Польща Web
21 Чемпіонат України з бочча травень 7 Одеса Web
22 Чемпіонат України зі стрільби із лука серпень 4 Львівська
23 Міжнародний турнір волейбол сидячи травень 3 Боснія і Герцоговина
24 Кубок України з легкоатлетичних метань (УОРА, вади зору та РФР) травень 4 Донецька Web
25 Кубок світу з велосипедного спорту травень 6 Італія
26 Міжнародний турнір з академічного веслування травень 6 Італія
27 Міжнародний турнір з плавання (УОРА, вади зору та РФР) I півр. 7 Італія
28 Міжнародний турнір з легкої атлетики (УОРА, вади зору та РФР) I півр. 6 за призначенням
29 Міжнародний турнір зі спортивних танців на візках червень 3 Німеччина
30 Чемпіонат України з легкої атлетики червень 3 Кіровоградська
31 Міжнародний турнір з плавання (УОРА, вади зору, РФР) червень 6 Італія
32 Міжнародний турнір з плавання (УОРА, вади зору, РФР) червень 6 Німеччина
33 Міжнародний турнір з бадмінтону червень 12 Ірландія Web
34 Міжнародний турнір з веслування академічного червень 6 Польща Web
35 Міжнародний турнір з волейболу сидячи червень 3 Нідерланди Web
36 Чемпіонат України з волейболу сидячи (чоловіки та жінки) червень 5 Дніпропетровська
37 Чемпіонат світу з шахів I півр. 10 Словаччина
38 Кубок світу з веслування академічного липень 6 Нідерланди
39 Міжнародний турнір з легкої атлетики (УОРА, вади зору та РФР) липень 6 за призначенням
40 Чемпіонат Європи з веслування академічного липень 13 Великобританія
41 Чемпіонат Європи з волейболу сидячи липень 11 Угорщина
42 Чемпіонат світу пауерліфтинг липень 11 Казахстан
43 Міжнародний турнір з волейболу сидячи II півр. 9 за призначенням
44 Чемпіонат України з легкої атлетики (УОРА, вади зору та РФР) липень 5 Кіровоградська
45 Кубок України з бочча липень 4 Одеська
46 Кубок України зі стрільби з лука серпень 4 Львівська
47 Міжнародний турнір зі спортивних танців на візках серпень 3 Фінляндія
48 Чемпіонат світу з бадмінтону серпень 6 Швейцарія
49 Чемпіонат світу з плавання (УОРА, вади зору та РФР) II півр. 18 Малайзія
50 Чемпіонат світу з веслування академічного II півр. 13 Австрія
51 Чемпіонат світу з шашок-100 (УОРА, вади зору та слуху) II півр. 13 Грузія
52 Міжнародний турнір з легкої атлетики (УОРА, вади зору та РФР) серпень 4 Франція
53 Чемпіонат області з настільного тенісу, присвячений Дню незалежності України вересень 2 Покровськ
54 Кубок України з легкої атлетики вересень 3 Донецька
55 Кубок України з пауерліфтингу вересень 4 Дніпро
56 Чемпіонат України з фехтування на візках жовтень 5 Київ
57 Чемпіонат світу з велосипедного спорту (шосе) II півр. 5 за призначенням
58 Кубок світу з шахів II півр. 10 за призначенням
59 Кубок Європи з велосипедного спорту II півр. 2 за призначенням
60 Міжнародний турнір зі спортивних танців на візках серпень 3 Словаччина
61 Міжнародний турнір з бадмінтону жовтень 6 Данія
62 Чемпіонат області з шашок-64 (зір, УОРА, слух) жовтень 6 Бахмут
63 Чемпіонат області з бочча жовтень 3 Бахмут
64 Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках II півр. 4 Тайвань
65 Кубок України з кульової стрільби листопад 5 Одеса
66 Чемпіонат світу з легкої атлетики (УОРА, вади зору та РФР) листопад 14 ОАЄ
67 Міжнародний турнір з бадмінтону листопад 8 Австралія
68 Чемпіонат України з плавання грудень 3 Дніпропетровська
69 Кубок України зі стрільби із лука у приміщенні грудень 4 Львівська
70 Чемпіонат області з пауерліфтингу (зір, УОРА) грудень 1 Бахмут

Фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату

1 Змагання з плавання серед дітей з інвалідністю з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату квітень 4 Кам’янське
2 Змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату червень 4 Миколаїв
3 Змагання голболу серед дітей з інвалідністю з вадами зору червень 20 Одеса
4 Змагання з баскетболу серед дітей з інвалідністю з вадами слуху червень 20 Одеса
5 Змагання з настільного тенісу серед дітей з інвалідністю з вадами розумового та фізичного розвитку вересень 5 Коблево

Спартакіада Донецької області «Повір у себе»

1 Змагання з плавання серед дітей з інвалідністю з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату січень 2 Слов’янськ
2 Змагання з настільного тенісу серед дітей-інвалідів з вадами розумового та фізичного розвитку лютий 3 Миколаївка
3 Змагання з баскетболу серед дітей з інвалідністю з вадами слуху, розумового та фізичного розвитку березень 2 Маріуполь
4 Змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату березень 2 Бахмут
5 Змагання з голболу серед дітей з інвалідністю з вадами зору березень 2 Слов’янськ